Róbert Švec vyzýva Harabina a Kotlebu: Sadnime si za jeden stôl a diskutujme

Bratislava 13. decembra 2018 (HSP/Foto:TASR-Michaela Kolimárová)

V nedeľu bol hosťom v štúdiu rádia Slobodný vysielač kandidát na prezidenta SR a predseda Slovenského Hnutia Obrody Róbert Švec. Okrem iného sa diskutovalo aj o blížiacich sa prezidentských voľbách a o komunikácii medzi národnými silami, poprípade ich spájaní. V tejto súvislosti Róbert Švec adresoval výzvu Harabinovi a Kotlebovi

Na snímke Róbert Švec

„V nedeľu som v Slobodnom vysielači vyzval kandidátov na prezidenta SR, ktorí sa hlásia k vlasteneckým a národným hodnotám, aby sme si sadli za jeden stôl, napríklad aj v štúdiu rádia Slobodný vysielač a aby sme naživo diskutovali a odpovedali aj na otázky poslucháčov. Aby si každý, kto má záujem, mohol urobiť  názor o tom, kto sa snaží o komunikáciu, poprípade aj spájanie národných síl a kto o tom iba egoisticky tára. Výzvu dnes opakujem. Som ochotný a pripravený si sadnúť za jeden stôl aj s Harabinom, Kotlebom… a diskutovať,“ konštatuje Róbert Švec.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.