Bratislava 21. októbra 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Ettore Ferrari)

Anglický spevák Robbie Williams vydá 22. novembra svoj prvý vianočný album. The Christmas Present bude pozostávať z dvoch nosičov. Prvý, s názvom Christmas Past, ponúkne coververzie známych vianočných hitov ako napríklad Winter Wonderland, Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!, Merry Xmas Everybody feat. Jamie Cullum alebo It’s A Wonderful Life, ktorý s Williamsom naspieval otec Pete Conway alias Poppa Pete. V Santa Baby hosťuje Helene Fischer

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke britský spevák Robbie Williams

Druhý nosič – Christmas Future bude obsahovať prevažne nové piesne, ale aj coververziu skladby Christmas (Baby Please Come Home), na ktorej so 45-ročným interpretom spolupracoval Bryan Adams. V novej piesni Bad Sharon zas hosťuje profesionálny boxer Tyson Fury.

The Christmas Present vyjde na vinyle, CD aj kazete. Deluxe CD verzia ponúkne ďalšie štyri bonusy, vrátane dueta It Takes Two s Rodom Stewartom. O produkciu albumu sa postarali Guy Chambers a Richard Flack.

Robbie Williams sa preslávil ako člen skupiny Take That, ktorú v roku 1995 opustil, aby sa mohol venovať sólovej kariére. Dosiaľ vydal jedenásť sólových štúdiových albumov. K jeho hitom patria skladby Angels, Feel, Come Undone, Let Me Entertain You, Millennium, Rock DJ, She’s The One, Somethin’ Stupid (feat. Nicole Kidman), Radio či Supreme. Po úspešných rokoch, počas ktorých sa v rodnej krajine stal najlepšie predávaným britským sólovým interpretom, sa do Take That vrátil a s formáciou vydal album Progress (2010), no po turné skupinu opäť opustil.

Nezávislé spravodajstvo musí byť zachované!


Plánujeme skvalitniť užívateľské prostredie Hlavných správ a dať vám možnosť sledovať ich bez reklám.


č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Plánujeme prijatie ďalších redaktorov.


Podporte naše úsilie.

Zdroj