Riaditeľ Bieloruských železníc v Pekingu rokoval s čínskymi bankármi o investíciách do elektrifikácie domácich tratí

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Peking 27. apríla 2019 (HSP/RW/Foto:Facebook)

Riaditeľ Bieloruských železníc Vladimír Morozov odcestoval do Pekingu, kde sa zúčastnil na druhom ročníku Fóra medzinárodnej spolupráce „Jeden pás, jedna cesta“, ktorý sa koná v dňoch  25. – 27. apríla. V priebehu fóra rokoval s vedením čínskej Exportno-importnej banky o investíciách v Bielorusku

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Ilustračné foto

Bieloruké železnice majú eminentný záujem o čínske investície, ktoré by sa dalo využiť v rámci realizácie projektu elektrifikácie železničnej trate Žlobin – Kalinkoviči. Bude to tretia etapa realizácie rozsiahleho projektu, v rámci ktorého elektrifikujú železničné trate na celom juhovýchode krajiny.

Vladimír Morozov sa v Pekingu tiež stretol s vedením Čínskej spoločnosti pre export a import elektrotechnických zariadení CUEC a vedením Datunskej spoločnosti. Informovala o tom tlačová služba Bieloruských železníc.

Eugen Rusnák


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj