Rezort vnútra plánuje zaobstarať technické plyny

Bratislava 13. januára 2019 (SITA/HSP/Foto:Pixabay)

Ministerstvo vnútra plánuje pre potreby rôznych svojich zložiek zabezpečiť niekoľko druhov technických plynov. Ako sa ďalej uvádza na internetovej stránke Elektronického kontraktačného systému, náklady na zabezpečenie plynov odhadujú na 120 000 eur bez DPH

Ilustračné foto

Za túto čiastku by rezort chcel zadovážiť fľaše rôznych druhov a objemov obsahujúce napríklad kyslík, mediciálny kyslík, acetylén, dusík, hélium, kysličník uhličitý, vodík, metán, propán alebo propán bután. Každý z týchto plynov chce rezort zaobstarať v desiatkach až stovkách kusov fliaš alebo iných nádob. Distribuované majú byť do Centier podpory rezortu vnútra po celom Slovensku.

Kritériom vyhodnocovania predložených ponúk má byť najvýhodnejšia cena. Súčasťou zákazky má byť aj prenájom a plnenie fliaš a nádob a ich revízie po dobu 36 mesiacov.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj