Rezort školstva chce určiť sumy maximálneho ročného školného za externé štúdium

Bratislava 13. júla 2023 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu (MŠVVaŠ) SR chce určiť sumy maximálneho ročného školného na akademický rok 2024/2025 pre jednotlivé študijné programy v externej forme štúdia. Vyplýva to z opatrenia, ktoré rezort predložil do medzirezortného pripomienkového konania Cieľom návrhu opatrenia je určiť maximálne sumy… Príspevok Rezort školstva chce určiť sumy maximálneho ročného školného za externé štúdium zobrazený najskôr Hlavné správy.

Rezort školstva chce určiť sumy maximálneho ročného školného za externé štúdium

Bratislava 13. júla 2023 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu (MŠVVaŠ) SR chce určiť sumy maximálneho ročného školného na akademický rok 2024/2025 pre jednotlivé študijné programy v externej forme štúdia. Vyplýva to z opatrenia, ktoré rezort predložil do medzirezortného pripomienkového konania Cieľom návrhu opatrenia je určiť maximálne sumy…

Príspevok Rezort školstva chce určiť sumy maximálneho ročného školného za externé štúdium zobrazený najskôr Hlavné správy.