Bratislava 22. augusta 2019 (SITA/HSP/Foto:SITA-Robert Tappert)

Objednávka vraždy nebola len na Maroška Žilinku, ale aj na jeho manželku a dve deti. Informuje o tom portál českého týždenníka Respekt. Minulý týždeň sa prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry Maroš Žilinka dozvedel novú informáciu, že zomrieť mal nielen on, ale aj jeho rodina, manželka a dve deti

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Maroš Žilinka

Smrť detí a manželky mala byť pritom ´bonus´ so zvláštnym finančným ohodnotením.

„Objednávka bola daná na moju osobu tak, že moja vražda je priorita, ale keď sa podarí zneškodniť aj príslušníkov rodiny, za každú ďalšiu hlavu je odmena desať tisíc eur,“ povedal pre Respekt Žilinka.

Informáciu o objednávke na jeho rodinu považuje za novú. „S tým, že mám povolanie, v ktorom hrozí človeku nebezpečenstvo, som zmierený. A aké lepšie vysvedčenie môžem ako prokurátor dostať než to, že si so mnou takáto osoba neporadí peniazmi ani inak a jediným spôsobom, ako mi zabrániť v práci na prípade, je ma zlikvidovať,“ vysvetlil prokurátor.

Za toto vysvedčenie Marianovi K. ďakuje, ale zároveň zdôrazňuje, že objednať si vraždu detí a ženy je otrasné.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj