Berlín 27. augusta 2019 (HSP/Roman Bednár/Foto:Screenshot:YouTube)

Veľké a nečakané prekvapenie – minister vnútra Severného Porýnia-Vestfálska, Herbert Reul CDU, zarytý odporca AfD a všetkého, čo táto strana navrhuje, chce odrazu presadiť, aby sa médiám jasne oznámila etnická identita páchateľov

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Herbert Reul

To ale už dávno žiadala ako jediná strana AfD a práve Reul bol jedným z tých, ktorý to jednoznačne odmietal.

Včera minister vyhlásil:

“Musíme predsa dôverovať tomu, že naši občania sú schopní takéto fakty racionálne spracovať.“

Reul v tejto súvislosti tvrdí, že práve transparentnosť je tým najlepším prostriedkom, ako občanov dostať preč od populistických pravicových politikov.

Povedal, že jeho ministerstvo už v najbližších dňoch vydá smernicu, ktorá to umožní.

Minister sa týmto vyhlásením ale len celkom zosmiešnil, lebo priznal, že dosiaľ občanov nepovažoval za dosť schopných na to, aby fakty racionálne spracovali a zároveň, nechtiac, priznal aj to, že nevedel, že transparentnosť patrí k pravej demokracii doslova a do písmena úplne elementárne a samozrejme.

A ak by naviac bol aj správnym chlapom, tak potom by chlapsky priznal, že sa hanbí za to, že tak dlho klamal a zavádzal občanov zatajovaním identity kriminálnych migrantov a priznal by aj to, že ho mrzí, že až dosiaľ odmietal to, čo AfD, ako správna demokratická strana, dávno žiadala:

Transparentnosť pri kriminalite príslušníkov cudzích etník v Nemecku.

Roman Bednár

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj