Raši na Kube o rozvoji ekonomických vzťahov

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Bratislava 11. mája 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)

Rozvoj vzájomných ekonomických vzťahov medzi Slovenskom a Kubou je hlavnou témou návštevy vicepremiéra Richarda Rašiho v Kubánskej republike. Na návštevu ostrovného štátu v severnej časti Karibského mora pricestoval podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Raši dnes. Agentúru SITA o tom informovala Silvia Tannhauserová z odboru komunikácie a protokolu Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Richard Raši

Počas pracovnej cesty na Kube vicepremiér Richard Raši navštívi tepelnú elektráreň Máximo Gómez Mariel neďaleko Havany. Výstavbu 6. bloku tepelnej elektrárne Mariel zabezpečujú slovenskí dodávatelia s podporou Eximbanky SR. S podpredsedom Rady ministrov Ricardom Cabrisasom zas má hovoriť o aktuálnych slovensko-kubánskych vzťahoch a naplánovaný je aj podpis dohody o konsolidácii ekonomických vzťahov, ktorej návrh schválila slovenská vláda na rokovaní 7. mája.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj