Bratislava 18. septembra 2019 (HSP/Sputnik/Foto:Facebook)

Populárna slovenská raperka Simona Hegerová, známa pod pseudonymom Sima sa obrátila na svojich sledujúcich s prosbou, aké predstavy majú pri slove Bombím?

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Sima

Speváčka napísala, že v novembri vydáva nový album, ktorý sa bude volať Bombím a zaujalo ju, aké predstavy majú pod týmto slovom jej sledujúci.

Prvý komentár, ktorý sa objavil pod jej príspevkom, bol negatívny.

Prosím ťa, prestaň spievať, naozaj sa to nedá počúvať, vďaka, napísal jeden z užívateľov.

Sima nenechala komentár bez odpovede: Ok a ty si myslíš, že tvoj názor niečo zmení? Myslíš si, že kvôli tvojmu komentáru ukončím svoju kariéru?

Na jej stranu sa postavili fanúšikovia, ktorí hneď zaútočili na hatera.

Dobre, vyjadri svoj názor, ale nemusíš to robiť formou: spievaš hrozne, prestaň spievať. Keď pri tom má fanúšikov, ktorí si toto nemyslia,napísala jedna z jej fanúšičiek.

Ale medzi komentármi boli aj také, ktoré sa vôbec netýkali hudby.

To obočia je hrozné, napísal jeden z jej sledujúcich.

Nikto sa ťa nepýta, aké má obočie. Jej otázka znela inak, skús si to znova prečítať,odpovedal jej fanúšik.

Nedávno táto slovenská raperka príjemne prekvapila svojich fanúšikov, keď zverejnila video, na ktorom spolu s Jurajom Zaujcom zaspievala svetoznámy hit Shallow. Ide o pieseň, ktorá pôvodne zaznela vo filme Zrodila sa hviezda, kde ju v duete spievali Bradley Cooper a Lady Gaga. Stvárnenie slovenských spevákov však užívateľov veľmi prekvapilo, obzvlášť hlas Simy. Nikto totiž nečakal, že má tak silný a pekný hlas. Pre mnohých jej fanúšikov to tak bolo príjemným zistením.

Známa slovenská raperka má za sebou kariéru, o akej snívajú speváčky. Z neznámej účastníčky Hlasu Česko Slovenska sa v priebehu pár rokov stal idol mladých dievčat. Svedčí o tom aj fakt, že táto mladá speváčka má na svojom Instagrame asi 287 tisíc sledujúcich.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj