Rakovina po očkování: Nové studie dokazují kauzalitu

www.slovanskenoviny.sk/rss O neobvykle vysokém počtu nově hlášených pacientů s rakovinou sice už korporátní média občas píší,... Príspevok Rakovina po očkování: Nové studie dokazují kauzalitu je zobrazený ako prvý na .

Rakovina po očkování: Nové studie dokazují kauzalitu

www.slovanskenoviny.sk/rss

O neobvykle vysokém počtu nově hlášených pacientů s rakovinou sice už korporátní média občas píší, nicméně vždy hledají bezpočet zástupných důvodů, které by mohly být příčinou tak náhlého nárůstu případů rakoviny.

V poslední době se objevilo mnoho různých spekulací, nicméně genové injekce se coby možný důvod zcela obchází. Přitom dvě nové studie v tomto případě dokazují více než jen pravděpodobnou kauzalitu.

Před několika dny byla v důležité online databázi „Science Direct“ zveřejněna studie, která zdánlivě dokazuje tuto souvislost.

Autoři píší: „Je možné prokázat, že přidání 100% N1-methylpseudouridinu (m1Ψ) do mRNA vakcín stimuluje růst rakoviny a metastáz, na rozdíl od mRNA vakcín, které nejsou takto modifikovány.“

Proto se doporučuje, aby budoucí klinické studie přípravků mRNA používaly nižší koncentraci m1Ψ.

To však není způsobeno pouze jejími potenciálně karcinogenními vlastnostmi, ale také tím, že 100% m1Ψ vzorky by také mohly vést k potlačení imunitního systému:

Přibývá důkazů, že tato vakcína – stejně jako mnoho dalších – nezajišťuje sterilní imunitu a činí lidi náchylnými k opakovaným infekcím.

Kromě toho bylo zjištěno, že mRNA vakcíny inhibují imunologické signální dráhy. Práce také zmiňuje zvýšené úrovně zánětu a syntézy více proteinů spíše než vytváření jednotných a předvídatelných spike proteinů.

Nobelova cena za postup podporující rakovinu?

Zvláště výbušné je, že italská studie již zdůraznila, že v důsledku očkování je RNA integrována do některých buněk nebo nově přepisována. Pseudouridiny by mohly být považovány za spouštěče pro tvorbu konstitutivně aktivních spike proteinů.

Toto nahrazení nukleosidu uridinu pseudouridinem je těžištěm práce Katalin Karikó a Drewa Weissmana, kteří loni získali Nobelovu cenu.

Jinými slovy: Dlouholetá výzkumnice BioNTech a její kolega obdrželi nejvyšší ocenění v oblasti medicíny za přidání látky, která je údajně zodpovědná za několik známých problémů, které jsou často spojovány s injekcemi mRNA.

A je to ještě horší: Weissman již v roce 2018 věděl o problému, že mRNA vakcíny založené na tomto principu podporují tvorbu trombózy a zvyšují úroveň zánětu.

Japonská studie: úmrtnost na rakovinu se zvýšila s posilovačem

Nová studie o škodlivých účincích čistého m1Ψ však není jedinou současnou vědeckou prací, která uznává souvislost mezi experimenty s očkováním a explodujícími diagnózami rakoviny.

Japonští vědci také nedávno zveřejnili studii, ve které zkoumali úmrtnost na 20 druhů rakoviny. Lze prokázat, že úmrtnost vzrostla prakticky plošně s Covidovým „posilovacím“ očkováním.

Vědci poznamenávají, že v „prvním roce pandemie“ – kdy ještě neexistovalo experimentální očkování proti Covidu, byl mezi pacienty s rakovinou významný deficit v úmrtnosti, který již nebyl později pozorován.

Nárůst úmrtnosti se také oficiálně shoduje s „třetím hromadným očkováním proti Covidu“ v průběžném textu studie.

Skutečnost, že souvislosti jsou čím dál tím zjevnější, samozřejmě není pro postižené žádnou útěchou. Vzhledem k tomu, že dnes prý může být „karcinogenní“ vše, bylo by prokázání souvislosti o to obtížnější.

Zpracoval: Slovanka/Necenzurovaná Pravda

ZDROJ: derstatus.at

Príspevok Rakovina po očkování: Nové studie dokazují kauzalitu je zobrazený ako prvý na .