Qatargate: Môžeme očakávať návrat Kailiovej do práce v EP? Takto sa vyjadrili jej právnici

Brusel 28. mája 2023 (HSP/politico/Foto:Twitter)   Právnici gréckej europoslankyne vydali vyhlásenie, podľa ktorého sa plánuje vrátiť k svojim povinnostiam, informuje o tom POLITICO Európski poslanci by sa čoskoro mohli dočkať stretnutia so svojou kolegyňou Evou Kailiovou. Päť mesiacov po tom, čo ju belgická polícia zatkla v rámci prebiehajúceho vyšetrovania obvinení… Príspevok Qatargate: Môžeme očakávať návrat Kailiovej do práce v EP? Takto sa vyjadrili jej právnici zobrazený najskôr Hlavné správy.

Qatargate: Môžeme očakávať návrat Kailiovej do práce v EP? Takto sa vyjadrili jej právnici

Brusel 28. mája 2023 (HSP/politico/Foto:Twitter)   Právnici gréckej europoslankyne vydali vyhlásenie, podľa ktorého sa plánuje vrátiť k svojim povinnostiam, informuje o tom POLITICO Európski poslanci by sa čoskoro mohli dočkať stretnutia so svojou kolegyňou Evou Kailiovou. Päť mesiacov po tom, čo ju belgická polícia zatkla v rámci prebiehajúceho vyšetrovania obvinení…

Príspevok Qatargate: Môžeme očakávať návrat Kailiovej do práce v EP? Takto sa vyjadrili jej právnici zobrazený najskôr Hlavné správy.