Moskva 11. júla 2019 (HSP/Sputnik/Foto:Screenshot-Sputnik)

Ruský prezident Vladimir Putin sa v utorok stretol v Jekaterinburgu s mnohodetnou rodinou Syropjatovcov. Najmenšie dieťa, menovec Putina Vladimír, chcelo jesť muffin. To v Putinovi vzbudilo otcovské inštinkty a malého Vladimira začal sám kŕmiť

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Ruský prezident Vladimir Putin sa stretol s mnohodetnou rodinou Syropjatovcov

Maxim a Lilia Syropjatovci sú hrdými rodičmi deviatich detí. V máji tohto roku dostali medailu a prvýkrát sa stretli s ruským prezidentom Putinom.

V Rusku majú veľké rodiny nárok na vládnu finančnú podporu. Rodina Syropjatovcov na základe tejto podpory získala nový domov. Vladimir Putin sa stretol s matkou a jej deťmi, aby zistil, ako sa im ich nový domov páči a či mali pomoc pri sťahovaní.

Ročný syn Vova (skratka pre Vladimir) z rozhovoru očividne veľa nechápal, zato jeho pozornosť upútali pochutiny ležiace pred ním na stole. To neuniklo pozornosti ruského prezidenta, ktorý k dieťaťu prisunul tanier s muffinami. Malý Vladimir si jednu vzal a začal ju jesť. Keď už polovicu zjedol, začal mu ruský prezident pomáhať so zvyškom. Putin si všimol, že dieťa takmer začalo jesť obal, začal ho preto sám kŕmiť.

“Myslel som, že zje aj obal,” vysvetlil ruský prezident.

Ľalia Syropjatová, matka deviatich detí, prezidentovi poďakovala za nové bývanie. Ona a jej manžel dostali na konci mája vyznamenania a dozvedeli sa, že budú mať nové bývanie.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj