Bratislava 2. júna 2019 (HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)

Rozpor v Smere začína byť už viditeľný a hrá sa o to, či sa bude strana uberať cestou sociálnych demokratov v europarlamente, to znamená súhlas s kvótami na migrantov, oslabovanie tradičných hodnôt a podpora multikulturalizmu, alebo či bude zastupovať záujmy občanov Slovenska, ktorí si takéto zmeny neželajú. „Eurohujerské“ krídlo za podpory europoslancov sa pokúša vyvolať vnútrostranícky puč a odstaviť z vedenia Smeru politikov, ktorí nechcú presadzovať Bruselskú agendu na úkor národných záujmov

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke predseda politickej strany SMER-sociálna demokracia Robert Fico

Večer predtým, než Pellegrini zaútočil na eurovýbore na Blahu kvôli jeho vyjadreniu o lúzroch v EÚ, s ním bola europoslankyňa Beňová na hokeji, kde ho ako spojka európskych socialistov pravdepodobne nahovorila na útok proti Blahovi.

Pellegrini tak na výbor prišiel už pripravený zaútočiť. Na výbore sa mimochodom objavil aj europoslanec Zala, ktorý tam normálne nechodí. Pre zaujímavosť jeho doterajším asistentom v europarlamente bol Šimečka ml. z Progresívneho Slovenska. Dôvodom týchto aktivít bude to, že Bruselskí socialisti na čele s Timmermansom chcú oslabiť sociálno demokratické strany a to nie len u nás, ale aj v Poľsku, lebo sú pre nich príliš tradičné a tak chcú podporiť „slniečkarske“ strany, ktoré majú program v prospech nadnárodných elít a korporácií, vítajú migrantov a multikulturalizmus.

V Poľsku už podporujú „slniečkársku“ stranu, aby rozbili tamojšiu sociálnu demokraciu. Zdá sa, že to isté robia aj tu. Ich zástupcami sú Beňová, ktorá nahovorila Pellegriniho na útoky na Blahu, Smolková, ktorá “zosmolila” list predsedníctvu Smeru, od ktorého sa mala odvíjať vzbura straníckych štruktúr, Zala, ktorý píše protificovské komentáre v Denníku N, všetko europoslanci za sociálnu demokraciu združenú vo frakcii PES. Podľa kuloárnych informácií ich podporuje aj „slniečkarske“ biznis krídlo Smeru Kažimír, Pellegrini, Žiga, ktoré chce mať s Bruselom dobre vzťahy, keďže odtiaľ tečú eurofondy. Cieľom celej tejto akcie Bruselu a tamojšej frakcie PES, je podmanenie si Slovenska a rozloženie Fica za kvóty, migráciu, Marrakéš a Rusko.

Pridali sa aj sorosove deti za slušné Slovensko, ktoré spustili petíciu za odstúpenie Fica z funkcie predsedu strany.  Akoby funkcia predsedu strany bola verejná a nie vnútrostranícka záležitosť. Možno sa najbližšie dočkáme aj petície za odstúpenie Sulíka z SaS, alebo Danka z SNS. Zdá sa, že niet absurdnosti, ktorú by neboli schopní sorosovci použiť.

Všetko sa to deje v čase, keď je predseda strany Fico mimo Slovenska a kvôli problémom so srdcom je na vyšetreniach v zahraničí. Možno očakávať, že hneď ako sa vráti, začne robiť v strane poriadky.

Pellegrini sa už vyjadril, že stranu Smer čaká rozhodujúce obdobie a od toho bude závisieť, “kto bude kde a či niekto ešte niekde bude”. “Ak sa to podarí, budeme sa vídať často. Ak sa to nepodarí, tak sa možno my osobne, ja s vami, stretávať nebudem.”

Je možné že ak sa puč v strane nepodarí, tak práve „eurohujerská“ časť Smeru sa začne presúvať do novovznikajúcej strany bývalého ministra Tomáša Druckera, kde by ďalším členom mal byť bývalý minister kultúry Marek Maďarič, za ktorého ministrovania bola RTVS kompletne infiltrovaná sorosovskými kádrami.

Ak by takýto „eurohujersky“ derivát Smeru poplietol voličov a dostal sa do parlamentu, tak by vytvoril koalíciu s liberálmi z Esetom financovaných strán Progresívne Slovensko, Spolu a Kiskovej strany. Tieto strany by tak získali voliča Smeru, ktorý by takejto koalícii nikdy hlas nedal. Na národnej strane by tak ostal oslabený Smer, SNS, prípadná Harabinova strana, čo by však asi nestačilo, keďže 10% národných hlasov je u Kotlebu, s ktorým do koalície zatiaľ otvorene nikto ísť nechce.

Či sa teda bude uberať budúcnosť Slovenska ničením tradičných hodnôt, bude záležať vo veľkom od voličov Smeru, či túto zradu dokážu prekuknúť.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK65 0900 0000 0051 5666 1326

Zdroj