Progresívne Slovensko loví v členskom rybníku Sme rodina. Pčolinský reaguje: Pán Truban, to ste naozaj tak neschopní?

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Bratislava 26. apríla 2019 (HSP/Foto:SITA-Braňo Bibel)

Mimoparlamentné Progresívno Slovensko (PS) hľadá posily do svojich regionálnych štruktúr. Vstup do strany ponúka aj členom iných zoskupení, ako to vyplýva z mailu, ktorý v piatok na sociálnej sieti zverejnil jeden z poslancom strany Sme rodina

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke podpredseda hnutia Progresívne Slovensko Michal Truban

Jeden z členov predsedníctva Progresívneho Slovenska mal podľa poslanca Petra Pčolinského rozposielať maily viacerým členom Sme rodina s tým, aby prehodnotili svoju politickú kariéru v súvislosti s možným vstupom do štruktúr PS.

“Pán Truban z Progresívneho Slovenska pohŕda hnutím Sme rodina, ale nesmrdia mu naši okresní funkcionári?” napísal na Facebooku Pčolinský, ktorý k tomu zverejnil jeden z mailov adresovaní členom Sme rodina.

Pčolinský uviedol, že podobné maily dostávajú viacerí členovia či okresní predsedovia jeho strany. “Progresívne Slovensko nie sú schopní presvedčiť ľudí skutkami či prácou v teréne, namiesto toho takto trápne sa snažia získať nových ľudí.”

“Viete prečo oslovujú našich okresných predsedov? Pretože sme jediná opozičná strana, ktorá má dnes skoro 2 000 členov a vybudované štruktúry prakticky skoro v každom okrese. Pán Truban, to ste naozaj tak neschopní?” Odkázal lídrovi PS podpredseda Sme rodina.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj