Prišiel od Matoviča a Hegera zákaz pozývať do diskusných relácií politikov z reálnej opozície?

Bratislava 2. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Nedeľa na politickej scéne je už klasicky spojená so sériou debát v mainstreamových televíziách, no čoraz častejšie sa stáva, že vládni politici diskutujú buď iba medzi sebou alebo s reprezentantmi menších mimoparlamentných strán v mnohých otázkach zdieľajúcich vládne postoje. Najtvrdšie opozičné strany ako Smer-SSD… Príspevok Prišiel od Matoviča a Hegera zákaz pozývať do diskusných relácií politikov z reálnej opozície? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Prišiel od Matoviča a Hegera zákaz pozývať do diskusných relácií politikov z reálnej opozície?

Bratislava 2. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Nedeľa na politickej scéne je už klasicky spojená so sériou debát v mainstreamových televíziách, no čoraz častejšie sa stáva, že vládni politici diskutujú buď iba medzi sebou alebo s reprezentantmi menších mimoparlamentných strán v mnohých otázkach zdieľajúcich vládne postoje. Najtvrdšie opozičné strany ako Smer-SSD…

Príspevok Prišiel od Matoviča a Hegera zákaz pozývať do diskusných relácií politikov z reálnej opozície? zobrazený najskôr Hlavné správy.