Texas 13. marca 2019 (HSP/Foto: Screenshot Caters New Agency)

Transgender muž, ktorý porodil chlapca, predtým než dokončil svoju premenu zo ženy na muža, uviedol pre Daily Mail, že by to už viackrát nespravil, najmä kvôli svojmu okoliu

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Wyley Simpson počas tehotenstva

28-ročný(-á) Wyley Simpson, ktorý žije v Texase, začal svoju premenu na muža ešte keď mal 21 rokov. A aj napriek tomu, že podstúpil terapiu testosterónom a lekári jej/mu povedali, že nemôže otehotnieť, predsa len vo februári 2018 zistil, že je tehotný(-á).

Hoci sa spočiatku necítil pripravený stať sa rodičom, podľa jeho slov prijal svoje tehotenstvo, aj keď ho okolie odsudzovalo. „Nie každý deň, vidíte tehotného muža, ktorý kráča po ceste, takže mi často nadávali,” povedal.

“Bolo mi povedané, že nikdy nebudem muž,” pretože muži nenosia deti “a hovorili mi to všetci.” Podľa neho nemal už dlhší čas menštruačný cyklus a keďže bral testosterón, nepočítal s tým, že by mohol otehotnieť.

“Bol som nervózny. Bol som veľmi citlivý, začal som plakať. Nevedel som, čo mám robiť,“ spomenul si na svoje prekvapivé tehotenstvo.

Wyley, ktorý má stále ženské reprodukčné a pohlavné orgány, porodil cisárskym rezom pred šiestimi mesiacmi syna Rowana.

“Bál som sa, pretože to bolo moje prvé tehotenstvo,” uviedol. Sám seba a svojho priateľa nazýva “homosexuálnou rodinou, ktorá vychováva malé dieťa.”

Wyley, ktorý stihol pred tehotenstvom operáciu pre odstránenie ženských pŕs, uviedol, že aj naďalej plánuje úplnu premenu na muža.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj