Pripravujú prequel muzikálu Pomáda

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Bratislava 11. apríla 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Paramount)

Filmové štúdio Paramount Pictures pripravuje prequel kultového filmového muzikálu Pomáda (1978). Novinka bude mať názov Summer Loving a o jeho výrobu sa stará divízia štúdia Paramount Players. Scenár filmu by mal napísať John August, ktorý má na konte snímky ako Veľká ryba (2003) alebo Charlie a továreň na čokoládu (2005). Produkciu zastrešia spoločnosti Temple Hill a Picturestart

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke dvojica Olivia Newton John a John Travolta herci z muzikálu Pomáda

Pomáda sa odohráva v päťdesiatych rokoch minulého storočia a sleduje stredoškolských študentov Dannyho Zuka a Sandy Olsson, ktorí sa do seba počas leta zamilovali. Neskôr zistia, že obaja navštevujú tú istú školu, a tak sa miestny rebel a dobré dievča snažia obnoviť to, čo mali v lete, no do cesty sa im pletú nielen priatelia a okolie, ale aj vtipné situácie. Summer Loving by sa mal venovať práve stretnutiu Dannyho a Sandy.

V pôvodnom filme, ktorý je adaptáciou rovnomenného muzikálu, sa v hlavných úlohách predstavili John Travolta a Olivia Newton-John. Popri nich si zahrali Stockard Channing, Jeff Conaway, Barry Pearl, Michael Tucci, Jamie Donnelly, Eve Arden, Dinah Manoff či Frankie Avalon. Pomáda sa v roku 1982 dočkala aj pokračovania, v ktorom si zahrala Michelle Pfeiffer. V roku 2016 zase televízia Fox uviedla naživo vysielané televízne spracovanie Pomády s Julianne Hough a Vanessou Hudgens, ktoré si vyslúžilo päť cien Primetime Emmy.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj