Pripravuje sa ďalší pokus Západu pretiahnuť aspoň niektoré krajiny Globálneho juhu na stanu Ukrajiny

Bratislava 30. júla 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Andreea Alexandru)   Pripravuje sa ďalší pokus Západu pretiahnuť aspoň niektoré krajiny Globálneho juhu na stanu Ukrajiny Saudská Arábia bude hostiť rokovania o nastolení mieru na Ukrajine, informoval denník Wall Street Journal. Rusko nebolo na tieto rokovania pozvané. Uvádza sa, že konzultácie sa uskutočnia "v rámci… Príspevok Pripravuje sa ďalší pokus Západu pretiahnuť aspoň niektoré krajiny Globálneho juhu na stanu Ukrajiny zobrazený najskôr Hlavné správy.

Pripravuje sa ďalší pokus Západu pretiahnuť aspoň niektoré krajiny Globálneho juhu na stanu Ukrajiny

Bratislava 30. júla 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Andreea Alexandru)   Pripravuje sa ďalší pokus Západu pretiahnuť aspoň niektoré krajiny Globálneho juhu na stanu Ukrajiny Saudská Arábia bude hostiť rokovania o nastolení mieru na Ukrajine, informoval denník Wall Street Journal. Rusko nebolo na tieto rokovania pozvané. Uvádza sa, že konzultácie sa uskutočnia "v rámci…

Príspevok Pripravuje sa ďalší pokus Západu pretiahnuť aspoň niektoré krajiny Globálneho juhu na stanu Ukrajiny zobrazený najskôr Hlavné správy.