Prince a ja sme stále prepojení, tvrdí Stevie Nicks

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Bratislava 4. marca 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Photo by Charles Sykes/Invision/AP)

Americká speváčka Stevie Nicks sa cíti byť prepojená so zosnulým kolegom Princeom. Sedemdesiatročná interpretka to povedala v rozhovore pre magazín Rolling Stone

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke speváčka Stevie Nicksová

“Cítim, že Prince je so mnou. Keď som nervózna, rozprávam sa s ním,” uviedla a zaspomínala si aj na nahrávanie jej skladby Stand Back, v ktorej legendárny muzikant hosťuje. “Po nahrávaní jednoducho odišiel, bol ako duch. Vždy sme mali voči sebe akýsi bláznivý rešpekt. Cítim, že to spojenie je stále tu a možno je ešte silnejšie ako pred jeho smrťou. To platí aj o Tomovi (Pettym, pozn. SITA),” vyhlásila.

Stephanie Lynn “Stevie” Nicks začínala kariéru v kapelách ako The Changing Times, Fritz či Buckingham Nicks. S formáciou Fleetwood Mac, v ktorej pôsobí s prestávkami od roku 1975, vydala albumy ako Fleetwood Mac (1975), Rumours (1977), Tusk (1979), Mirage (1982), Tango in the Night (1987) či Say You Will (2003). Prvú sólovku Bella Donna uviedla na trh v júli 1981 a dobyla ňou americký albumový rebríček Billboard 200. Zatiaľ naposledy predstavila radový počin 24 Karat Gold: Songs from the Vault (2014). Na konte má úspešné single ako Stop Draggin’ My Heart Around (feat. Tom Petty and the Heartbreakers), Leather and Lace (feat. Don Henley), spomínaný Stand Back, Talk to Me, I Can’t Wait či Rooms on Fire. V roku 1998 ju ako členku Fleetwood Mac uviedli do Rock’n’rollovej siene slávy. Túto česť jej prejavia aj tento rok ako sólovej interpretke.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj