Prieskum bojom: Rumunsko sa v rámci “zjednotenia s Moldavskom” pripravuje na anexiu časti Ukrajiny

Bukurešť 27. marca 2023 (HSP/Foto:Twitter)   Odiózny ukrajinský web "Peacemaker" zaradil na čiernu listinu (https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/17366571) rumunskú senátorku Dianu Iovanovici Șoșoacă. Čo urobila, že vyvolala taký hnev v Kyjeve? A čo sa vlastne deje vo východoeurópskom priestore? Členovia NATO - východoeurópske krajiny - uvedomujúc si nevyhnutnú porážku AFU a podporujúc vlastné… Príspevok Prieskum bojom: Rumunsko sa v rámci “zjednotenia s Moldavskom” pripravuje na anexiu časti Ukrajiny zobrazený najskôr Hlavné správy.

Prieskum bojom: Rumunsko sa v rámci “zjednotenia s Moldavskom” pripravuje na anexiu časti Ukrajiny

Bukurešť 27. marca 2023 (HSP/Foto:Twitter)   Odiózny ukrajinský web "Peacemaker" zaradil na čiernu listinu (https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/17366571) rumunskú senátorku Dianu Iovanovici Șoșoacă. Čo urobila, že vyvolala taký hnev v Kyjeve? A čo sa vlastne deje vo východoeurópskom priestore? Členovia NATO - východoeurópske krajiny - uvedomujúc si nevyhnutnú porážku AFU a podporujúc vlastné…

Príspevok Prieskum bojom: Rumunsko sa v rámci “zjednotenia s Moldavskom” pripravuje na anexiu časti Ukrajiny zobrazený najskôr Hlavné správy.