Prezidentka sa na referende nezúčastní. Fico: Nemáme prezidentku. Máme Sorosovu atrapu

Bratislava 20. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar) Aktualizované 20. januára 2023 20:10 Prezidentka SR Zuzana Čaputová sa nezúčastní na sobotňajšom (21. 1.) referende o zmene ústavy v súvislosti s predčasnými voľbami. Chce tak vyjadriť svoj občiansky postoj. Zdôraznila, že rešpektuje inštitút referenda i rozhodnutie každého občana o jeho účasti. Aj neúčasťou však podľa nej možno vyjadriť... Príspevok Prezidentka sa na referende nezúčastní. Fico: Nemáme prezidentku. Máme Sorosovu atrapu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Prezidentka sa na referende nezúčastní. Fico: Nemáme prezidentku. Máme Sorosovu atrapu

Bratislava 20. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar) Aktualizované 20. januára 2023 20:10 Prezidentka SR Zuzana Čaputová sa nezúčastní na sobotňajšom (21. 1.) referende o zmene ústavy v súvislosti s predčasnými voľbami. Chce tak vyjadriť svoj občiansky postoj. Zdôraznila, že rešpektuje inštitút referenda i rozhodnutie každého občana o jeho účasti. Aj neúčasťou však podľa nej možno vyjadriť...

Príspevok Prezidentka sa na referende nezúčastní. Fico: Nemáme prezidentku. Máme Sorosovu atrapu zobrazený najskôr Hlavné správy.