Prezidentka: Dokážme, že slobodu a demokraciu vieme nielen vytvoriť, ale i udržať

Bratislava 29. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Hoci je európska jednota skúšaná dezinformačnými pokusmi, preukázala svoju hodnotu a efektívnosť pri bránení demokratických hodnôt a zvládaní globálnych výziev. Prezidentka SR Zuzana Čaputová to uviedla vo svojom vystúpení na medzinárodnej konferencii Globsec v Bratislave. "Uistime sa, že v Európe dokážeme nielen vytvoriť… Príspevok Prezidentka: Dokážme, že slobodu a demokraciu vieme nielen vytvoriť, ale i udržať zobrazený najskôr Hlavné správy.

Prezidentka: Dokážme, že slobodu a demokraciu vieme nielen vytvoriť, ale i udržať

Bratislava 29. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Hoci je európska jednota skúšaná dezinformačnými pokusmi, preukázala svoju hodnotu a efektívnosť pri bránení demokratických hodnôt a zvládaní globálnych výziev. Prezidentka SR Zuzana Čaputová to uviedla vo svojom vystúpení na medzinárodnej konferencii Globsec v Bratislave. "Uistime sa, že v Európe dokážeme nielen vytvoriť…

Príspevok Prezidentka: Dokážme, že slobodu a demokraciu vieme nielen vytvoriť, ale i udržať zobrazený najskôr Hlavné správy.