Premiér: “Rokovania o podpore aj s novou väčšinou by mali pokračovať v januári.” S kým bude rokovať?

Bratislava 29. decembra 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Prípadné rokovania o podpore vlády i so 76 poslancami budú pokračovať v januári. V rozhovore pre TASR to uviedol dočasne poverený premiér Eduard Heger (OĽANO) Rokovania medzi sviatkami prebiehať nebudú, Slovensko podľa neho teraz potrebuje oddych a pokoj. V poslednom čase prebiehali rokovania s SaS najmä o rozpočte... Príspevok Premiér: “Rokovania o podpore aj s novou väčšinou by mali pokračovať v januári.” S kým bude rokovať? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Premiér: “Rokovania o podpore aj s novou väčšinou by mali pokračovať v januári.” S kým bude rokovať?

Bratislava 29. decembra 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Prípadné rokovania o podpore vlády i so 76 poslancami budú pokračovať v januári. V rozhovore pre TASR to uviedol dočasne poverený premiér Eduard Heger (OĽANO) Rokovania medzi sviatkami prebiehať nebudú, Slovensko podľa neho teraz potrebuje oddych a pokoj. V poslednom čase prebiehali rokovania s SaS najmä o rozpočte...

Príspevok Premiér: “Rokovania o podpore aj s novou väčšinou by mali pokračovať v januári.” S kým bude rokovať? zobrazený najskôr Hlavné správy.