Predvianočná tragédia v Paríži. Streľba si vyžiadala najmenej dvoch mŕtvych a štyroch zranených

Bratislava 23. decembra 2022 (HSP/AFP/Foto: Screenshot)   Najmenej dvoch mŕtvych a štyroch vážne zranených si vyžiadala streľba, ku ktorej došlo dnes (23.12) dopoludnia v centre Paríža. Páchateľa, 60-ročného muža, už zadržala polícia. Informovala o tom agentúra AFP Muž vypálil niekoľko výstrelov na ulici Rue d’Enghien v 10. parížskom obvode, v blízkosti budovy kurdského kultúrneho centra.... Príspevok Predvianočná tragédia v Paríži. Streľba si vyžiadala najmenej dvoch mŕtvych a štyroch zranených zobrazený najskôr Hlavné správy.

Predvianočná tragédia v Paríži. Streľba si vyžiadala najmenej dvoch mŕtvych a štyroch zranených

Bratislava 23. decembra 2022 (HSP/AFP/Foto: Screenshot)   Najmenej dvoch mŕtvych a štyroch vážne zranených si vyžiadala streľba, ku ktorej došlo dnes (23.12) dopoludnia v centre Paríža. Páchateľa, 60-ročného muža, už zadržala polícia. Informovala o tom agentúra AFP Muž vypálil niekoľko výstrelov na ulici Rue d’Enghien v 10. parížskom obvode, v blízkosti budovy kurdského kultúrneho centra....

Príspevok Predvianočná tragédia v Paríži. Streľba si vyžiadala najmenej dvoch mŕtvych a štyroch zranených zobrazený najskôr Hlavné správy.