Predajňu áut vo Versailles zachvátil požiar, jeden ľahko zranený

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Versailles 23. apríla 2019 (TASR/HSP/Foto:Screenshot Vera Van Horne Twitter)

Rozsiahly požiar vypukol v utorok v predajni ojazdených a nových áut v meste Versailles v departemente Yvelines v parížskej metropolitnej oblasti

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke požiar predajne

Ako informovala spravodajská televízia BFM, na mieste zasahovalo asi 80 hasičov a 30 hasičských áut. Jedna osoba pri požiari utrpela ľahké zranenia. Nad miestom požiaru sa vznášal hustý čierny dym. Polícia ľudí vyzývala, aby sa vyhli tejto časti mesta.

Požiar sa rozhorel okolo 17.00 h SELČ v priestoroch predajne áut a rýchlo sa rozšíril aj na vedľajšie budovy. Ľudí, ktorí sa v nich nachádzali, hasiči evakuovali. Pod kontrolu sa požiar podarilo dostať krátko po 18.30 h SELČ.

Incendie au Versailleshttps://t.co/lnxx0DNZ2A pic.twitter.com/xhMpztMXdS

— NewsFront (@NewsFront_Fr) 23. apríla 2019

Oh, no!.. Now #Versailles is burning? pic.twitter.com/wY7NcbygKg

— Vera Van Horne (@VeraVanHorne) 23. apríla 2019


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj