Pozvánku do kanadskej reprezentácie prijali Tavares, Mark Stone aj brankár Murray

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Bratislava 27. apríla 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Nathan Denette/The Canadian Press via AP))

Vedenie kanadskej hokejovej reprezentácie ešte nezverejnilo oficiálnu nomináciu na májové majstrovstvá sveta v Bratislave a Košiciach, ale napriek tomu sú známe prvé mená hráčov, ktorí pricestujú na šampionát. Pozvánku do tímu “javorových listov” prijali útočníci John Tavares z Toronta Maple Leafs a Mark Stone z Vegas Golden Knights aj brankár Pittsburghu Penguins Matt Murray

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke John Tavares

Informácie priniesol renomovaný zámorský novinár Darren Dreger z kanadskej televízie TSN prostredníctvom sociálnej siete Twitter. Podľa portálu Eliteprospects.com pricestujú na Slovensko taktiež útočník Detroitu Red Wings Tyler Bertuzzi a brankári Carter Hart (Philadelphia Flyers) s Mackenziem Blackwoodom (New Jersey Devils).

Kanadský výber povedie na MS skúsený tréner Alain Vigneault, ktorému budú asistovať Dave Hakstol, Kirk Muller a Lindy Ruff. V realizačnom tíme figurujú aj Jason Botterill, Ron Hextall a Ron Francis. Kanada sa na svetovom šampionáte stretne v “košickej” A-skupine so Slovenskom, USA, Fínskom, Nemeckom, Dánskom, Francúzskom a Veľkou Britániou.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj