Požiar domu na Long Islande neprežili dvaja ľudia

New Hyde Park 31. decembra 2018 (SITA/AP/HSP/Foto:Screenshot Youtube)

Požiar domu na Long Islande v americkom štáte New York si vyžiadal životy 68-ročnej ženy a jej štvorročnej vnučky. Obete podľahli svojim zraneniam po tom, čo ich hasiči našli v horiacej budove v bezvedomí a vyniesli ich von

Na snímke zhorený dom na Long Islande

Desaťročný chlapec utrpel zranenia, ale pred plameňmi sa mu podarilo uniknúť, pretože vyskočil z okna. Náčelník hasičov v meste New Hyde Park, kde sa dom nachádza, Brian Sherwood sa pre noviny Newsday vyjadril, že chlapec dopadol na auto. Jeho stav je stabilizovaný.

Požiar vypukol v nedeľu zhruba o 3:00 miestneho času, pričom plamene pohltili celý dvojposchodový dom. Zasahovalo pri ňom viac ako 200 požiarnikov. Polícia v okrese Nassau potvrdila úmrtia dvoch ľudí, ale ich identity nezverejnila. V dome boli ďalší dvaja ľudia, ktorí vyviazli bez zranení. Podľa polície požiar nebol podozrivý a jeho príčinu vyšetrujú.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj