Bratislava 17. februára 2019 (HSP/Foto:Screenshot video Facebook)

Potratoví aktivisti pretláčajú svoju agendu sexuálnej nezodpovednosti na stále mladšie a mladšie deti. Minulý týždeň potratová organizácia Planned Parenthood spolu s niekoľkými ďalšími skupinami spustila nový kanál na YouTube, na ktorom zverejňuje nové sexuálne edukačné videá určené pre deti od 4 rokov.  Informoval o tom portál Lifenews

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Snímka z potratu v prvom trimestri

„Amaze jr. (Naplň juniorov úžasom)“ sa propaguje ako nástroj, ktorý pomáha rodičom mladších detí „k zdravej konverzácii“ o ich telách, sexe a rode.

„Amaze jr. pozostáva zo sérii videí a návodov, ktoré pomáhajú rodičom rozprávať sa so svojimi deťmi o sexe a sexualite a obsahuje pár milých vekovo-vhodných videí pre rodičov, ktoré môžu pozerať spolu so svojimi deťmi, ktoré sú vo veku 4 až 9 rokov. Videá umožňujú začať konverzáciu o citlivých témach ako Odkiaľ prichádzajú bábätká, Naše telá sú osobné a Výuka o rode,“ uviedla developerka Debbie Roffman.

Ako uvádza pro-life stránka LifeNews, jedno z videí s názvom „Odkiaľ prichádzajú bábätká,“ naozaj pôsobí nevinne. Dokonca potvrdzuje život v maternici a ukazuje deťom, že tehotenstvo – to je žena, ktorá má v maternici dieťa.

Avšak „Amaze“ video série pre deti od 10 rokov nie sú faktické a jasne pretláčajú agendu potratovej spoločnosti.

Napríklad video „Takže, ty si myslíš, že si tehotná“ dezinformuje študentov ohľadom pro-life centier, ktoré sa venujú tehotným ženám. Video ich nabáda k tomu, aby sa vyhli neziskovým pro-life organizáciám pomoci, a aby vyhľadali pobočky potratovej Planned Parenthood, ak si dievčatá myslia, že by mohli byť tehotné.

Rovnako ukazuje rodičovstvo tínedžerov v negatívnom svetle. Aj napriek tomu, že tehotenstvo v mladom veku je určite veľmi náročné, video vôbec neuvádza akékoľvek negatívne následky potratu.

Vo videu „Odkiaľ prichádzajú bábätká?“ tvrdia študentom, že tehotenstvo nezačína, kým sa „oplodnené vajíčko“ uhniezdi v maternici. Toto tvrdenie je tiež zavádzajúce, pretože z biologického hľadiska sa ľudský život začína oplodnením a nie uhniezdením vajíčka.

Agenda sa stáva jasnejšou, keď vidíte zoznam partnerov. Medzi nich patria dve najväčšie potratové organizácie na svete – Medzinárodná federácia Planned Parenthood(IPPF) a Marie Stopes International. Agentúra Spojených Národov UNFPA, ktorá bola obvinená z podpory vnútených potratov a sterilizácií v Číne, je tiež partnerom tohto projektu.

Tieto videá, dostupné akémukoľvek dieťaťu s internetovým pripojením, nie sú určené iba pre americké publikum. Advokáti pre Mladých, hlavná skupina stojaca za projektom, by chcela zasiahnuť aj „vnímavých“ mladých z celého sveta.

„AMAZE je v procese byť medzinárodným projektom s partnermi ako Marie Stopes, IPPF/SHR a DKT,“ tvrdia.

„Naša webstránka a desať hlavných videí sa práve prekladá do desiatich najviac hovorených jazykov.“ Mnoho z videí je už teraz dostupných v angličtine aj španielčine.

Iba pred pár týždňami, Planned Parenthood spustila sex-edukačnú aplikáciu s názvom Roo, ktorá odpovedá na otázky tínedžerov oľadom sexu a príbuzných tém. Monika Clineová, bývalá zamestnankyňa v Planned Parenthood, Uviedla pre Breitbart News, že aplikácia je vytvorená za účelom: „úmyselne obchádzať rodičov a smerovať deti ku klamlivým a nebezpečným praktikám.“

„Poskytujú službu priamo pre cieľovú skupinu dúfajúc, že si pritiahnú celoživotných zákazníkov, ktorí eventuálne minú veľké množstvo peňazí na klinikách Planned Parenthood za všetko od tehotenstva, testov na pohlavné choroby až po potraty, často aj opakované,“ dodáva Clineová.

„Amaze“ videá sa javia v tomto zmysle rovnaké, avšak sú namierené na dokonca ešte mladšie deti.

Potraty sú hlavným poslaním spoločnosti Planned Parenthood

Planned Parenthood už teraz poskytuje sexuálne vzdelávanie najmenej 221 000 študentom v 31 štátoch, uvádzajú CBS News.

Prezidentka tejto spoločnosti Leana Wen sa jasne vyjadrila, že potraty sú „hlavným poslaním“ spoločnosti Planned Parenthood. A teda nie reálne sexuálne vzdelávanie, alebo dokonca možnosti v tehotenstve, ktoré zahŕňajú adopciu či rodičovstvo.

Rodičia sú často šokovaní, keď zistia, že Planned Parenthood učí sexuálne vzdelávanie na mnohých verejných školách. V novembri, nespokojní rodičia zaplavili floridský školský obvod sťažnosťami po tom, čo jedno z grafických sexuálnych edukačných videí tejto spoločnosti bolo prezentované žiakom bez vedomia a súhlasu rodičov.

Medzi to najhoršie, čo Planned Parenthood učí deti je, že promiskuita nie je nezdravá. „Nie je nič zlé alebo nezdravé na tom, keď máte veľké množstvo sexuálnych partnerov,“ vysvetľuje študentom na svojej stránke na Tumbleri. Leták tejto spoločnosti pre HIV pozitívnu mládež „Zdravý, šťastný a príťažlivý,“ tiež vysvetľuje mladým ľuďom, že je ich „ľudské právo“ neprezradiť partnerovi, že sú sú nakazení vírusom HIV.

Mnoho komunít zamietlo túto spoločnosť ako poskytovateľa sexuálneho vzdelávania. Nedávno v Massachusetts, zákonodarcovia zamietli návrh zákona, ktorý odporúčal sexuálne vzdelávanie pre stredné školy podľa osnov Planned Parenthood. Tento program učí deti od veku 12 rokov „ako prevádzať orálny a análny sex.“

V minulom roku, znepokojení rodičia v Pensylvánii, Michigane, Kalifornii, štáte Washington, New Yorku, Severnej Karolíny a v iných častiach krajiny tiež protestovali proti zapojeniu tejto organizácie do výuky študentov.

Možno práve preto sa teraz tento poskytovateľ potratov spolieha na internet, aby naďalej rozširoval svoju pro-potratovú a bezohľadnú sexuálne agendu.


Zdroj