Polícia vyšetruje znásilnenie ženy, ku ktorému malo dôjsť na diskotéke v Humennom

Humenné 30. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Polícia vyšetruje prípad znásilnenia mladej ženy, ku ktorému malo podľa medializovaných informácií dôjsť na diskotéke v jednom z podnikov v časti Humenného. Pre TASR to potvrdila prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová. Na prípad upozornil portál noviny.sk "V danom prípade začal vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva… Príspevok Polícia vyšetruje znásilnenie ženy, ku ktorému malo dôjsť na diskotéke v Humennom zobrazený najskôr Hlavné správy.

Polícia vyšetruje znásilnenie ženy, ku ktorému malo dôjsť na diskotéke v Humennom

Humenné 30. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Polícia vyšetruje prípad znásilnenia mladej ženy, ku ktorému malo podľa medializovaných informácií dôjsť na diskotéke v jednom z podnikov v časti Humenného. Pre TASR to potvrdila prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová. Na prípad upozornil portál noviny.sk "V danom prípade začal vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva…

Príspevok Polícia vyšetruje znásilnenie ženy, ku ktorému malo dôjsť na diskotéke v Humennom zobrazený najskôr Hlavné správy.