Polícia vyšetruje vlámanie do McCartneyho domu v Londýne

Londýn 14. decembra 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Scott Audette)

Londýnska Metropolitná polícia vyšetruje vlámanie sa do domu britského rockového hudobníka Paula McCartneyho v britskej metropole. Informovala o tom v piatok spravodajská stanica Sky News

Na snímke Paul McCartney

Zlodeji sa zamerali na nehnuteľnosť, ktorá sa nachádza vo štvrti St John’s Wood, 7. decembra približne o 18.20 h miestneho času. Policajti hudobníkovo sídlo preskúmali a objavili na mieste stopy násilného vniknutia.

V súvislosti s vlámaním nedošlo zatiaľ k žiadnym zatknutiam.

Scotland Yard nezverejnil, či sa 76-ročný McCartney alebo jeho manželka Nancy Shevellová nachádzali v danom čase doma. Incident sa stal niekoľko dní predtým, ako ex-Beatle v stredu koncertoval v rodnom Liverpoole.

Veterán hudobnej scény zahral 38 piesní v rámci svojho svetového turné Freshen Up, ktorého európska časť sa skončí v nedeľu v Londýne a pokračovať bude na budúci rok v Južnej Amerike a Spojených štátoch.

V decembri 1999 prenikol do domu ďalšieho ex-Beatla Georgea Harrisona v grófstve Oxfordshire narušiteľ a pobodal ho na hrudi. Bývalý gitarista skupiny The Beatles zomrel v novembri 2001 ako 58-ročný na rakovinu.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj