Skalica 9. augusta 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR-KR PZ Trnava)

Polícia pátra po 82-ročnom Skaličanovi Hyacintovi Škojcovi. Muž odišiel v stredu (7. 8.) približne o 8.30 h zo Skalice autobusom do svojej vinohradníckej búdy v k. ú. mesta Skalica v oblasti Staré Hory, kde sa každý deň stará o svoju mačku. V popoludňajších hodinách sa zvykol vždy vrátiť domov. V ten deň však neprišiel a do večera nepodal o sebe žiadnu správu. V záhradkárskej časti ho manželka nenašla a nahlásila nezvestnosť

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Polícia pátra po 82-roènom Skaličanovi Hyacintovi Škojcovi (na snímke)

“Policajti vykonali po nezvestnej osobe pátraciu akciu, do ktorej sa zapojili aj hliadky mestskej polície a záchranári z Gabčíkova. Policajti zároveň disponujú informáciou, že staršieho pána videli v rekreačnej oblasti Mlýnky v Českej republike. Preto sme o pomoc požiadali cez Schengenský informačný systém SIRENE aj kolegov z Českej republiky,” uviedla trnavská krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

Hyacint Škojec je 175 centimetrov vysoký, strednej postavy, má hnedé oči, šedivé vlasy. Z domu odchádzal v tmavých nohaviciach, v modrom tričku s krátkym rukávom a so sebou mal čierny batoh. Vzhľadom na vyšší vek a zdravotný stav môže byť značne dezorientovaný.

“Ak niekto muža videl, akékoľvek informácie môže oznámiť na čísle 158 alebo osobne na najbližšom útvare polície,” uviedla hovorkyňa.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj