Pokus medzinárodného liberálneho mainstreamu zasiahnuť do volieb zlyhal: Szijjártó spomenul i Slovensko

Budapešť 27. augusta 2023 (HSP/Foto:screenshot twitter)   Maďarský minister zahraničných vecí a obchodu Péter Szijjártó vo svojom prejave na politickom festivale Tranzit 2023 v súvislosti s českými, slovenskými, poľskými a americkými voľbami zdôraznil, že Maďarsko je v súvislosti s demokraciou kritizované z krajín, ktoré patria k liberálnemu mainstreamu, na rozdiel… Príspevok Pokus medzinárodného liberálneho mainstreamu zasiahnuť do volieb zlyhal: Szijjártó spomenul i Slovensko zobrazený najskôr Hlavné správy.

Pokus medzinárodného liberálneho mainstreamu zasiahnuť do volieb zlyhal: Szijjártó spomenul i Slovensko

Budapešť 27. augusta 2023 (HSP/Foto:screenshot twitter)   Maďarský minister zahraničných vecí a obchodu Péter Szijjártó vo svojom prejave na politickom festivale Tranzit 2023 v súvislosti s českými, slovenskými, poľskými a americkými voľbami zdôraznil, že Maďarsko je v súvislosti s demokraciou kritizované z krajín, ktoré patria k liberálnemu mainstreamu, na rozdiel…

Príspevok Pokus medzinárodného liberálneho mainstreamu zasiahnuť do volieb zlyhal: Szijjártó spomenul i Slovensko zobrazený najskôr Hlavné správy.