Podporí Sme rodina, SaS či Hlas-SD darovanie MiG-29 na Ukrajinu? Krajniak vidí dve riešenia

Bratislava 12. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:Screenshot)   Mimoparlamentná strana Hlas-SD nepodporí darovanie stíhačiek MiG-29 na Ukrajinu. Koaličné hnutie Sme rodina a opozičná SaS darovanie stíhačiek podporia. V diskusnej relácii Na telo na televízii Markíza to uviedla podpredsedníčka Hlasu-SD Denisa Saková, poslanec Branislav Gröhling (SaS) a dočasne poverený minister práce Milan Krajniak… Príspevok Podporí Sme rodina, SaS či Hlas-SD darovanie MiG-29 na Ukrajinu? Krajniak vidí dve riešenia zobrazený najskôr Hlavné správy.

Podporí Sme rodina, SaS či Hlas-SD darovanie MiG-29 na Ukrajinu? Krajniak vidí dve riešenia

Bratislava 12. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:Screenshot)   Mimoparlamentná strana Hlas-SD nepodporí darovanie stíhačiek MiG-29 na Ukrajinu. Koaličné hnutie Sme rodina a opozičná SaS darovanie stíhačiek podporia. V diskusnej relácii Na telo na televízii Markíza to uviedla podpredsedníčka Hlasu-SD Denisa Saková, poslanec Branislav Gröhling (SaS) a dočasne poverený minister práce Milan Krajniak…

Príspevok Podporí Sme rodina, SaS či Hlas-SD darovanie MiG-29 na Ukrajinu? Krajniak vidí dve riešenia zobrazený najskôr Hlavné správy.