Podľa pápeža je gender ideológia najnebezpečnejšia zo všetkých ideologických kolonizácií

Bratislava 13. marca 2023 (HSP/Fox News/CNA/Foto: TASR/AP-Domenico Stinellis)   Vyjadrenia pápeža Františka sú opakovaním jeho predchádzajúcich vyhlásení, v ktorých odsúdil transrodovú ideológiu ako závažný problém. V najnovšom rozhovore pre argentínske noviny La Nación sa pápež k téme gender ideológia znovu vracia „Gender ideológia je dnes jednou z najnebezpečnejších ideologických kolonizácií,"… Príspevok Podľa pápeža je gender ideológia najnebezpečnejšia zo všetkých ideologických kolonizácií zobrazený najskôr Hlavné správy.

Podľa pápeža je gender ideológia najnebezpečnejšia zo všetkých ideologických kolonizácií

Bratislava 13. marca 2023 (HSP/Fox News/CNA/Foto: TASR/AP-Domenico Stinellis)   Vyjadrenia pápeža Františka sú opakovaním jeho predchádzajúcich vyhlásení, v ktorých odsúdil transrodovú ideológiu ako závažný problém. V najnovšom rozhovore pre argentínske noviny La Nación sa pápež k téme gender ideológia znovu vracia „Gender ideológia je dnes jednou z najnebezpečnejších ideologických kolonizácií,"…

Príspevok Podľa pápeža je gender ideológia najnebezpečnejšia zo všetkých ideologických kolonizácií zobrazený najskôr Hlavné správy.