Bratislava 28. januára 2020 (SITA/HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)

Slovenská skupina Peter Bič Project sa chystá na jar vydať na turné. Labyrint Tour odštartuje v apríli v Bratislave a odtiaľ zavíta do ďalších piatich miest. V apríli sa kapela predstaví ešte v Trenčíne, Košiciach a Zvolene. Začiatkom mája odohrá koncerty v Martine a Trnave. Vstupenky na koncerty sú už v predaji

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke členovia skupiny Peter Bič Project

Kapela na turné zahrá svojim priaznivcom predovšetkým skladby z ostatného albumu Labyrint (2019). Medzi nimi i úspešné piesne Skúšame sa nájsť, Láva alebo Čoskoro. „Veľmi sa teším, že album Labyrint tak zarezonoval, aj keď je ešte pomerne čerstvý, pretože sme ho vydali len v novembri. Našiel si poslucháčov a ľudia nám naozaj píšu, že sa tešia na to, ako ich zahráme na koncertoch. Dokonca píšu o pesničkách, ktoré ešte singlami nie sú, ale počuli ich na albume a páčia sa. Program turné práve dávame dokopy, ešte nie je úplne hotový. Nechcem všetko prezrádzať, ale robíme ho tak, aby ľudia mali pekný zážitok. Zatiaľ môžem povedať, že tam zaznejú aj nejaké naše staršie hity,“ prezradil líder formácie Peter Bič.

Na koncertoch zaznie aj skladba Poslednýkrát, ktorá vznikla pre nový seriál Hniezdo. „Je to pieseň, ktorú sme nahrali spolu s Tomášom Buranovským. Hneď po prvej časti seriálu nám ľudia písali a volali, kde sa dá vypočuť a zohnať, pretože, nie je na albume Labyrint. Páči sa a určite ju zahráme,“ povedal Bič, ktorý sa na jarné koncertovanie teší. „Milujem koncertovanie, keď môžem ľuďom zahrať pesničky, ktoré poznajú z CD, z rádií a zrazu ich počujú naživo, môžu si na ne zatancovať. Koncerty sú v mojom živote podstatná vec,“ dodal.

Termíny Labyrint tour 2020 skupiny Peter Bič Project:

16. apríla – Bratislava


18. apríla – Trenčín


24. apríla – Košice


25. apríla – Zvolen


6. mája – Martin


7. mája – Trnava

Sme pod neustálym tlakom


Mnohým kruhom nevyhovuje existencia Hlavných správ


Podporte jediné väčšie nezávislé médium na Slovensku

č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj