Pekári, cukrári a cestovinári vítajú vymenovanie nového ministra. Prichádzajú s ponukou

Bratislava 30. októbra 2023 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Slovenský zväz pekárov, cukrárov a cestovinárov (SZPCC) víta vymenovanie legitímneho ministra pôdohospodárstva a rozvoja vidieka pána Richarda Takáča. Zväz zastupujúci najväčšiu časť slovenského potravinárstva je pripravený spolupracovať s novou vládou, agroministrom i Národnou radou SR „V rámci príprav kompenzácií pre potravinárov za zvýšené… Príspevok Pekári, cukrári a cestovinári vítajú vymenovanie nového ministra. Prichádzajú s ponukou zobrazený najskôr Hlavné správy.

Pekári, cukrári a cestovinári vítajú vymenovanie nového ministra. Prichádzajú s ponukou

Bratislava 30. októbra 2023 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Slovenský zväz pekárov, cukrárov a cestovinárov (SZPCC) víta vymenovanie legitímneho ministra pôdohospodárstva a rozvoja vidieka pána Richarda Takáča. Zväz zastupujúci najväčšiu časť slovenského potravinárstva je pripravený spolupracovať s novou vládou, agroministrom i Národnou radou SR „V rámci príprav kompenzácií pre potravinárov za zvýšené…

Príspevok Pekári, cukrári a cestovinári vítajú vymenovanie nového ministra. Prichádzajú s ponukou zobrazený najskôr Hlavné správy.