Pekári, cukrári a cestovinári požadujú, aby sa potravinová sebestačnosť a bezpečnosť stali prioritami novej vlády

Bratislava 28. marca 2023 (HSP/Foto:TASR-Roman Hanc)   Členovia Slovenského zväzu pekárov, cukrárov a cestovinárov budú od novej vlády vzídenej zo septembrových volieb požadovať, aby zahrnula potravinovú sebestačnosť a bezpečnosť medzi svoje priority. Nie však len na papieri ako za aktuálnej vlády, ale s jasne stanovenými krokmi na podporu slovenského potravinárstva… Príspevok Pekári, cukrári a cestovinári požadujú, aby sa potravinová sebestačnosť a bezpečnosť stali prioritami novej vlády zobrazený najskôr Hlavné správy.

Pekári, cukrári a cestovinári požadujú, aby sa potravinová sebestačnosť a bezpečnosť stali prioritami novej vlády

Bratislava 28. marca 2023 (HSP/Foto:TASR-Roman Hanc)   Členovia Slovenského zväzu pekárov, cukrárov a cestovinárov budú od novej vlády vzídenej zo septembrových volieb požadovať, aby zahrnula potravinovú sebestačnosť a bezpečnosť medzi svoje priority. Nie však len na papieri ako za aktuálnej vlády, ale s jasne stanovenými krokmi na podporu slovenského potravinárstva…

Príspevok Pekári, cukrári a cestovinári požadujú, aby sa potravinová sebestačnosť a bezpečnosť stali prioritami novej vlády zobrazený najskôr Hlavné správy.