Orbán tvrdí, že USA nemôžu tlačiť Maďarsko do vojny – zvyšok Európy by mal nasledovať jeho politiku

Budapešť/Washington 21. apríla 2023 (HSP/rmx.news/Foto:TASR/AP-Susan Walsh, Facebook/Viktor Orbán)   Neustále útoky na maďarskú vládu zo strany amerických demokratov málo odlišujú USA od šikanujúcich veľmocí, od ktorých sa snažia dištancovať, informuje portál REMIX News Neustála kritika súčasnej maďarskej vlády zo strany Bidenovej administratívy je úplne neprimeraná a neopodstatnená a len málo… Príspevok Orbán tvrdí, že USA nemôžu tlačiť Maďarsko do vojny – zvyšok Európy by mal nasledovať jeho politiku zobrazený najskôr Hlavné správy.

Orbán tvrdí, že USA nemôžu tlačiť Maďarsko do vojny – zvyšok Európy by mal nasledovať jeho politiku

Budapešť/Washington 21. apríla 2023 (HSP/rmx.news/Foto:TASR/AP-Susan Walsh, Facebook/Viktor Orbán)   Neustále útoky na maďarskú vládu zo strany amerických demokratov málo odlišujú USA od šikanujúcich veľmocí, od ktorých sa snažia dištancovať, informuje portál REMIX News Neustála kritika súčasnej maďarskej vlády zo strany Bidenovej administratívy je úplne neprimeraná a neopodstatnená a len málo…

Príspevok Orbán tvrdí, že USA nemôžu tlačiť Maďarsko do vojny – zvyšok Európy by mal nasledovať jeho politiku zobrazený najskôr Hlavné správy.