Online žiadosti na obnovu domov je potrebné poslať Slovenskej agentúre životného prostredia do 15 dní

Bratislava 3. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Ministerstvo životného prostredia SR)   Online žiadosti na obnovu rodinných domov je potrebné vytlačiť, podpísať a spolu s povinnými prílohami poslať Slovenskej agentúre životného prostredia (SAŽP). Treba tak spraviť do 15 dní. Pre TASR to uviedla PR manažérka sekcie plánu obnovy SAŽP Renáta Gešvantnerová "Ak disponujete… Príspevok Online žiadosti na obnovu domov je potrebné poslať Slovenskej agentúre životného prostredia do 15 dní zobrazený najskôr Hlavné správy.

Online žiadosti na obnovu domov je potrebné poslať Slovenskej agentúre životného prostredia do 15 dní

Bratislava 3. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Ministerstvo životného prostredia SR)   Online žiadosti na obnovu rodinných domov je potrebné vytlačiť, podpísať a spolu s povinnými prílohami poslať Slovenskej agentúre životného prostredia (SAŽP). Treba tak spraviť do 15 dní. Pre TASR to uviedla PR manažérka sekcie plánu obnovy SAŽP Renáta Gešvantnerová "Ak disponujete…

Príspevok Online žiadosti na obnovu domov je potrebné poslať Slovenskej agentúre životného prostredia do 15 dní zobrazený najskôr Hlavné správy.