Bratislava 23. decembra 2018 (SITA/HSP/Foto:Oliver Oswald Facebook)

Herec Oliver Oswald bude sviatky pokoja tráviť v kruhu najbližších, na čo sa nesmierne teší

Na snímke Oliver Oswald

„Vianoce budem tráviť s rodinou. S maminou, ktorá pre mňa znamená všetko, so sestrou Simonkou, s ktorou si neskutočne rozumiem a, samozrejme, aj s ocinom a mojím psom. Vianoce sú pre mňa sviatok lásky, pokoja a najmä voľného času, ktorý je určený pre rodinu. Je to čas, kedy by ste sa mali zmieriť s každým vaším nepriateľom a ukázať mu, že ego nie je zložka, ktorá u vás prevažuje. Že máte aj srdce,“ pre agentúru SITA uviedol.

Na sviatočnom stole nebudú chýbať kapustnica a kapor. Okrem nich si v rodine mladého herca zo seriálu Oteckovia pochutnajú aj na opekancoch. „Počas dňa, samozrejme, nejeme vôbec nič, aby sme sa viac tešili na štedrovečernú večeru – oblátky s medom, orechami a cesnakom, kapustnicu, vianočného kapra so zemiakovým šalátom a opekance s bryndzou alebo makom. Pod obrus dávame peniaze, aby bol nasledujúci rok úspešný aj v tomto smere. A snažíme sa udržiavať dobrú náladu pri stole,” zažartoval Oswald.

Oslavy Silvestra bude tráviť po prvý raz bez rodičov, na Donovaloch s priateľmi. A čo si želá do nového roka? „Ja mám v živote len jedno prianie, a to byť šťastný. Všetko ostatné sú len podkategórie šťastia,“ uzavrel.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj