Kyjev 3. augusta 2019 (HSP/Foto:Олег Ляшко Facebook)  

Prezident Ukrajiny Volodymyr Zelenskyj to nebude mať ľahké. Zo všetkých strán naňho útočia viacerí politici, celé strany a hnutia a navyše jeho oponenti začínajú vytvárať „bojové zoskupenia“

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Oleg Ľaško

Predseda Radikálnej strany Oleg Ľaško vyhlásil, že sa spája s primátorom Kyjevu Vitalijom Kličkom, aby „spoločným frontom“ vystúpili proti prezidentovi Ukrajiny, a ako podčiarkol, aby „očistili krajinu od „zeleného moru“ – prezidenta Zelenského. Vyhlásenie zverejnil na svojej facebookovej stránke.

„Mám pre vás prekrásnu správu. Pre každého Ukrajinca, pre každého človeka, ktorý súcití s osudom a budúcnosťou nášho štátu. Dnes Vitalijovi Kličkovi, legitímne zvolenému primátorovi Kyjeva, som navrhol, aby sme spojili naše úsilia pre to, aby sme zastavili útok „zeleného moru“ na samosprávu Kyjeva a zabránili obsadeniu Ukrajiny. Vitalij mi ukázal palec – teda súhlasil,“ podčiarkol predseda Radikálnej strany Ukrajiny Oleg Ľaško 

Vyzval, aby aj zástupcovia iných politických strán sa k nim pridali a bojovali spolu proti „zelenému moru“. Podčiarkol, že budú silnejší a dokážu ochrániť Ukrajinu. Svoje vyhlásenie ukončil varovaním „dávaj si pozor,“ ktoré, podľa komentátorov na sociálnych sieťach, adresoval prezidentovi Zelenskému.

Eugen Rusnák

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj