O inovačnom prístupe pri organizovaní vzdelávacej činnosti v oblasti štúdia slovanských jazykov a kultúr na Slovensku a v Rusku

Bratislava 15. decembra 2018 (HSP/Foto: RCVK)

V Ruskom centre vedy a kultúry v Bratislave sa uskutočnil metodicko-pedagogický seminár pod názvom Inovačný prístup pri organizovaní vzdelávacej činnosti v oblasti štúdia slovanských jazykov a kultúr v teórii a metodike vyučovania v Slovenskej republike a Ruskej federácii

Na snímke J. Bača

Toto podujatie zorganizovala Medzinárodná ruská škola (súkromná základná škola s vyučovaním v ruskom a slovenskom jazyku) v Bratislave spolu s RCVK.

Na seminári vystúpil zakladateľ, a zároveň riaditeľ školy J. Bača, ktorý spolu s pedagógmi školy porozprával o inovačných metodikách, ktoré v škole používajú pri dvojjazyčnom vyučovaní, a tiež o skúsenostiach zo spolupráce s ruskými a zahraničnými bilingválnymi školami.

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke účastníci

Počas seminára sa hovorilo a možnostiach ďalšej spolupráce s Ruským centrom vedy a kultúry v Bratislave v oblasti rozvoja vzťahov Medzinárodnej ruskej školy s ruskými vzdelávacími inštitúciami. RCVK darovalo škole knihy a časopisy v ruskom jazyku.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj