Bratislava 29. júla 2019 (HSP/Foto:TASR/AP-Francois Mori)

Na palube letu TUI na ceste do Mexika sa odohrali neuveriteľné scény

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Ilustračné foto

Jeden z cestujúcich, 42 ročný Brit Eduard Mongan, začal nad Atlantickým oceánom s jeho manželkou prudký spor. Preklínal ju a kričal, dokonca jej napľul aj do tváre.

Posádka sa pokúsila upokojiť situáciu, varovala Mongana, aby sa zmiernil. Ale pasažier začal kričať dokonca aj na letušku, prisahal „F *** off“ a „Vypadni“ a nakoniec letušku odtlačil surovým spôsobom preč.

Pre pilota sa zdala táto situácia až príliš nebezpečná a rozhodol sa  preto núdzovo pristáť na Bermudských ostrovoch.

Na Bermudských ostrovoch bol potom agresívny manžel postavený pred súd. Súd potvrdil, že sa „ohrozujúce správanie“ a nevhodne zaobchádzanie s letovou posádkou Edwarda Mongana preukázalo a odsúdil ho na finančnú pokutu 5 250 britských libier.

Sudca na pojednávaní povedal: „Nedokážem si ani predstaviť, čo sa počas roztržky dialo v mysliach ostatných cestujúcich.“

Mongan neskôr vraj svoj skutok oľutoval. Pre tlač vyhlásil: „To, čo som urobil, bolo nevhodné. Už to nikdy neurobím.” Ďalej sa vyjadril, že mu manželka, ktorú predtým v lietadle opľul, chýba: „Moja žena je teraz v Mexiku. Chcem len vidieť moju manželku a deti. “

Koľko úprimnosti skutočne bolo v jeho vetách a či mu manželka tento ponižujúci akt odpustí, sa dá posúdiť len ťažko.

Andrea  Lopatková

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj