NSS sa má v stredu zaoberať odobratím bezpečnostnej previerky spoločnosti Bonul

Bratislava 14. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Henrich Mišovič)   Najvyšší správny súd (NSS) SR sa má v stredu 18. januára zaoberať správnou žalobou podanou spoločnosťou Bonul. Predmetom konania je preskúmanie rozhodnutia Národného bezpečnostného úradu (NBÚ), ktorý spoločnosti odobral bezpečnostnú previerku. Vyplýva to z rozpisu pojednávaní NSS SR NBÚ rozhodol o odobraní bezpečnostnej previerky ešte v roku 2020.... Príspevok NSS sa má v stredu zaoberať odobratím bezpečnostnej previerky spoločnosti Bonul zobrazený najskôr Hlavné správy.

NSS sa má v stredu zaoberať odobratím bezpečnostnej previerky spoločnosti Bonul

Bratislava 14. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Henrich Mišovič)   Najvyšší správny súd (NSS) SR sa má v stredu 18. januára zaoberať správnou žalobou podanou spoločnosťou Bonul. Predmetom konania je preskúmanie rozhodnutia Národného bezpečnostného úradu (NBÚ), ktorý spoločnosti odobral bezpečnostnú previerku. Vyplýva to z rozpisu pojednávaní NSS SR NBÚ rozhodol o odobraní bezpečnostnej previerky ešte v roku 2020....

Príspevok NSS sa má v stredu zaoberať odobratím bezpečnostnej previerky spoločnosti Bonul zobrazený najskôr Hlavné správy.