Novinári naklonení Lipšicovi znovu manipulujú verejnú mienku. V Smere zverejnili dôkaz

Bratislava 16. novembra 2023 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)   V minulosti sa na označenie mainstreamových novinárov, ktorí úzko spolupracovali s Danielom Lipšicom a nekriticky šírili jeho naratívy, používal pojem "Lpšicovo stádo". Zdá sa, že táto štruktúra je aktívna aj naďalej v roku 2023 Jednoznačný príklad koordinovaného postupu špeciálneho prokurátora Lipšica a niektorých… Príspevok Novinári naklonení Lipšicovi znovu manipulujú verejnú mienku. V Smere zverejnili dôkaz zobrazený najskôr Hlavné správy.

Novinári naklonení Lipšicovi znovu manipulujú verejnú mienku. V Smere zverejnili dôkaz

Bratislava 16. novembra 2023 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)   V minulosti sa na označenie mainstreamových novinárov, ktorí úzko spolupracovali s Danielom Lipšicom a nekriticky šírili jeho naratívy, používal pojem "Lpšicovo stádo". Zdá sa, že táto štruktúra je aktívna aj naďalej v roku 2023 Jednoznačný príklad koordinovaného postupu špeciálneho prokurátora Lipšica a niektorých…

Príspevok Novinári naklonení Lipšicovi znovu manipulujú verejnú mienku. V Smere zverejnili dôkaz zobrazený najskôr Hlavné správy.