Nováčik zo Serede v úvode prípravy zaberá dvojfázovo, chce sa posilniť v útoku a v strede poľa

Sereď 16. januára 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR-Martin Palkovič)

Nováčik najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Fortuna ligy 2018/2019 ŠKF iClinic Sereď v jesennej časti ročníka príjemne prekvapil dobrou hrou aj výsledkami. Mužstvo, ktoré hrá svoje zápasy na štadióne FC Nitra, figuruje po osemnástich odohraných kolách s 25 bodmi na 5. mieste tabuľky, s reálnou šancou účinkovať po skončení základnej časti (22 kôl, pozn.) v nadstavbovej hornej šestke v skupine o titul

Na snímke hráči Serede

Hráči Serede sa v úvode zimnej prestávky pripravujú na Slovensku. Neskôr majú v pláne aj sústredenie v Turecku. “Mužstvo je zatiaľ v nezmenenej podobe. Máme tu na skúške niekoľko hráčov, ale viete, ako to v príprave chodí. Dnes sú s nami, ale zajtra už nemusia. Aj minule sme tu mali na skúške piatich futbalistov, ale nezostal ani jeden. Momentálne trénujeme dvojfázovo, súčasťou prípravy je aj kvalitná regenerácia. Zatiaľ sme v domácich podmienkach, neskôr sa presúvame aj do Turecka. Čo sa týka pohybov v kádri, chceli by sme vystužiť niekoľko postov a dotiahnuť niekoho do útoku a do stredu poľa,” povedal pre agentúru SITA prezident klubu zo Serede Róbert Stareček.

V itinerári prípravy ŠKF iClinic je celkovo osem duelov, štyri z nich budú ešte pred odchodom do Turecka. Generálkou na jarnú časť tohto súťažného ročníka a zápas 19. kola Fortuna ligy v Michalovciach proti domácemu MFK Zemplín (hrá sa 16. 2.) bude pre ŠKF iClinic Sereď 9. februára prípravný duel proti českému druholigovému klubu FK Znojmo.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj