Nicki Minaj zverejnila video ku skladbe Hard White

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Los Angeles 1. februára 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP/Invision-Charles Sykes)

Americká rapperka Nicki Minaj zverejnila videoklip k piesni Hard White. V novinke ju možno vidieť ako kráľovnú potemnelej krajiny, kde jej robia prítomnosť viaceré démonicky vyzerajúce postavy. Priaznivci rodáčky z Trinidadu a Tobaga si video od režiséra Mikea Hoa môžu pozrieť napríklad na službe YouTube. Hard White pochádza z interpretkinho albumu Queen (2018), z ktorého sa klipu dočkali aj nahrávky Barbie Dreams, Ganja Burns a Bed

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Nicki Minaj

Minaj podporí svoj nový album na európskom turné, ktoré odštartuje vo februári. V rámci neho sa 22. februára predstaví aj na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Predskokanmi na koncerte budú americký rapper Juice WRLD a slovenský rapper Majk Spirit.

Nicki Minaj, vlastným menom Onika Tanya Maraj, odštartovala kariéru mixtapeom Playtime Is Over (2007). Prvý album Pink Friday jej vyšiel v roku 2010 a v USA i vo Veľkej Británii zaň získala platinu. V roku 2012 vydala štúdiovku Pink Friday: Roman Reloaded, ktorá obsahuje napríklad hit Starships. V roku 2014 nasledoval album The Pinkprint (2014) a jej zatiaľ posledným albumovým počinom je spomínaná nahrávka Queen, ktorá sa dostala na trh v auguste 2018. Ako herečka sa Nicki Minaj predstavila v snímkach Jedna za všetky (2014) a Barbershop: The Next Cut (2016), pričom tiež prepožičala hlas Steffie v animáku Doba ľadová: Zem v pohybe (2012).

Videoklip si môžete pozrieť tu


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj