Ničenie tradičných hodnôt vedie k hegemónii politickej korektnosti, tvrdí poľský europoslanec

Varšava 2. augusta 2023 (HSP/rmx.news/Foto:screenshot twitter)   Čím viac sa hovorí, že sme rôznorodí, tým viac sa stávame uniformnejšími v správaní a myslení, hovorí profesor Ryszard Legutko. Informuje spravodajský portál REMIX News Ničenie tradičných hodnôt a inštitúcií v mene slobody pluralizmu vedie k despotickej vláde politickej korektnosti, ktorú strážia liberálne… Príspevok Ničenie tradičných hodnôt vedie k hegemónii politickej korektnosti, tvrdí poľský europoslanec zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ničenie tradičných hodnôt vedie k hegemónii politickej korektnosti, tvrdí poľský europoslanec

Varšava 2. augusta 2023 (HSP/rmx.news/Foto:screenshot twitter)   Čím viac sa hovorí, že sme rôznorodí, tým viac sa stávame uniformnejšími v správaní a myslení, hovorí profesor Ryszard Legutko. Informuje spravodajský portál REMIX News Ničenie tradičných hodnôt a inštitúcií v mene slobody pluralizmu vedie k despotickej vláde politickej korektnosti, ktorú strážia liberálne…

Príspevok Ničenie tradičných hodnôt vedie k hegemónii politickej korektnosti, tvrdí poľský europoslanec zobrazený najskôr Hlavné správy.