Bratislava 24. mája 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR – Jaroslav Novák)

Fakultná nemocnica Trenčín plánuje obstarať CT prístroj pre vyšetrenie srdca a ciev. Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania je celková odhadovaná cena zákazky vyše 1,5 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Ilustračné foto

Nákup CT prístroja bude vrátane 5-ročného servisu pre potreby Fakultnej nemocnice Trenčín. Súčasťou zákazky bude dodanie tovaru, jeho inštalácia, odskúšanie a uvedenie do prevádzky, ale aj základné zaškolenie týkajúce sa obsluhy. Okrem komplexného záručného servisu nemocnica požaduje aj dodanie technologického projektu pre CT prístroj a projektu radiačnej ochrany.

V prípade zákazky, ktorá má trvať sto dní, nemocnica nepožaduje zábezpeku. Podľa informácií zverejnených v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ je lehota na predkladanie ponúk alebo žiadostí o účasť do 14. júna 2019.

Fakultná nemocnica Trenčín poskytuje komplexnú liečebno-preventívnu starostlivosť pre pacientov Trenčianskeho kraja. Nemocnica má v súčasnosti 17 lôžkových oddelení, 21 pracovísk spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek, 17 príjmových ambulancií, 45 samostatných odborných ambulancií a ďalšie odborné ambulancie, ktoré sú súčasťou oddelení.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK65 0900 0000 0051 5666 1326

Zdroj