Nedopustíme, aby bolo Slovensko zatiahnuté do vojny proti Rusku! Odkazuje Blaha vojnovým štváčom

www.slovanskenoviny.sk/rss Slovenská opozícia div že nezodrala z kože premiéra Roberta Fica pred jeho odchodom na summit... Príspevok Nedopustíme, aby bolo Slovensko zatiahnuté do vojny proti Rusku! Odkazuje Blaha vojnovým štváčom je zobrazený ako prvý na .

Nedopustíme, aby bolo Slovensko zatiahnuté do vojny proti Rusku! Odkazuje Blaha vojnovým štváčom

www.slovanskenoviny.sk/rss

Slovenská opozícia div že nezodrala z kože premiéra Roberta Fica pred jeho odchodom na summit do Paríža, ktorý prezradil, o čom sa budú lídri pozvaní prezidentom Macronom baviť. Prirodzene, úplne šialene sa do neho pustili za to, že hovoril o (ne)vyslaní vojakov z krajín NATO na Ukrajinu, respektíve o tom, ako sa zachová Slovensko a čo by to preň, ale aj pre celý svet, znamenalo. Ako sa napokon ukázalo, v Paríži sa skutočne rokovalo o vyslaní vojakov z krajín NATO na Ukrajinu, teda aj o možnom začiatku III. svetovej vojny!

Reálne hrozí jadrový konflikt!

Ak si lídri krajín, ktoré by poslali svojich vojakov na Ukrajinu bojovať proti Rusku neuvedomujú, čo by sa mohlo stať, tak sú buď naivní, alebo hlúpi. A že viacerí o tom uvažujú netajil po summite ani samotný francúzsky prezident. USA teda môžu byť spokojné, zbrojiť sa bude aj naďalej, bojovať proti Rusku tiež, a že bude zničujúca vojna niekde v Európe?

No a čo? Však my sme ďaleko! Omyl! Táto vojna by už nebola o diaľke, ale o zničení ľudstva! Veľmi dobre si to uvedomuje aj podpredseda Národnej rady SR a podpredseda strany Smer-SSD Ľuboš Blaha, ktorý v statuse napísal, že Slovensko nikdy nepošle našich vojakov na Ukrajinu!

„Západ nás ženie do tretej svetovej vojny. Od včerajšieho večera sme všetci ako na ihlách – čo sa preboha chystá v Paríži?“ píše Blaha s obavami. Premiér Fico potvrdil, že niektoré západné krajiny chcú poslať na Ukrajinu svojich vojakov. „Následky nikto nedokáže dorátať. Nič si nenahovárajme – reálne hrozí jadrový konflikt.

Doteraz viedol Západ proti Rusku zástupnú vojnu, nastupuje však nová fáza. Západ sa dostane do otvoreného a priameho vojenského stretu s Ruskom – to je už len milimeter od totálnej vojny,“ varuje Blaha a dodáva, že Slovensko s týmto nechce mať nič spoločné.

V Paríži sa rozhoduje o bytí a nebytí

„Žiadne zbrane na Ukrajinu, žiadni vojaci na Ukrajinu, žiadne zabíjanie!“ konštatuje rázne podpredseda parlamentu a odkazuje, že my voláme po prímerí a mierových rokovaniach. „Jedno vieme sľúbiť – naši slovenskí mladí muži sa nemusia báť. Nedovolíme, aby išli umierať na Ukrajinu. Nikdy!“ prízvukuje Blaha, ktorý vzápätí maľuje doslova čierny scenár:

„Len si predstavte, že by ešte vládol Matovič s Korčokom a Naďom. Alebo že by vládol Šimečka s Valáškom a Krúpom. Už dávno by tu bola mobilizácia. V Paríži by poslušne odkývali všetko, čo by im Američania nakázali. Vojakov, zbrane, všetko.“

Však sa ukážte, hrdinovia. Šimečka by sa zlomil napoly len pri pohľade na samopal a Krúpa by sa ani nezmestil do tanku.Ľuboš Blaha, podpredseda Národnej rady SR a podpredseda strany Smer-SSD

„Našich slovenských mládencov by poslali na front, aby zabíjali Rusov. Vôbec o tom nepochybujem. Sú to vojnoví štváči a zapredanci. Ešte šťastie, že predsedom vlády Slovenskej republiky je dnes Robert Fico. Len vďaka tomu máme mier,“ upozorňuje smerák, podľa ktorého ak progresívci chcú tak veľmi bojovať, nech urobia to, čo im odporúča premiér Robert Fico – nech sa odpracú na front so samopalom v ruke. A nech dajú Slovákom pokoj.

„Však sa ukážte, hrdinovia. Šimečka by sa zlomil napoly len pri pohľade na samopal a Krúpa by sa ani nezmestil do tanku,“ sarkasticky komentuje smerák, podľa ktorého by Rusi pri pohľade na nich umreli smiechom. 

„Vy trasorítky. Jediné, čo by ste dokázali, je ohádzať ich téglikami od kávy, ale rečí máte ako koza bobkov. Nie, my nedopustíme, aby bolo Slovensko zatiahnuté do vojny proti Rusku. S týmto mandátom ide premiér Robert Fico do Paríža. Ako posol mieru. Modlime sa, aby tento konflikt neprerástol do veľkej vojny. Poslednej… Západ robí všetko preto, aby sa tak stalo. Šialenci!“ nedáva si Ľuboš Blaha servítku pred ústa a jedným dychom na záver dodáva: „Áno, v Paríži sa bude rozhodovať o bytí a nebytí. Držme palce Robertovi Ficovi – nech zachráni mier.“

ereport.sk

Príspevok Nedopustíme, aby bolo Slovensko zatiahnuté do vojny proti Rusku! Odkazuje Blaha vojnovým štváčom je zobrazený ako prvý na .